Nowa manga shoujo?

Pierwsze polskie wydawnictwo mangowe, które ma na koncie takie klasyki jak: "Dragon Ball", "Czarodziejka z Księżyca"czy "Ghost in the Shell".

Re: Nowa manga shoujo?

Postprzez zandam » 29 maja 2013 06:54

To nie będzie KImi ni Todoke. Nawet pomijając fakt, że w ankiecie nie zajęło któregokolwiek z pierwszych trzech miejsc (a ludzie narzekali na to, że w porównaniu do poprzednich ankiet na shouneny, nie wybrali zwycięzcy, czyli Kaichou), to już teraz ma 18 tomów i nadal wychodzi, a Endriu wyraźnie powiedział, że manga dalej wychodzi, ale skończy się na 18. tomach, czyli to będzie Kaichou.
Obrazek
zandam

Postprzez Yukisa » 31 maja 2013 22:08

Moim zdaniem JPF,powinno zająć się Shounen'ami ,a nie za shoujo. Bo jak widać chcą na tym stracić niż zyskać.
Do shoujo powinny zabrać się Waneko i Studio JG i mam nadzieje,że też Taiga.
JPF jak dla mnie nie ma ciekawych mang[prócz Doubt,planowane Judge i Fairy Tail <=nie mogę się doczekać :D ],więc zabieranie za takie typu mangi nie wyjdzie im na dobre.
I Bóg powiedział -Manga. I stała się manga.Następnie powiedział-To jest dobre.
no i jest dobre.:D
Yukisa

Postprzez Leezachuck » 31 maja 2013 22:40

Prawda, głównie zajmuje się shounenami, ale takie ograniczanie się do jednego gatunku wyjdzie im jeszcze gorzej.
Obrazek
Leezachuck

Postprzez Yukisa » 31 maja 2013 23:03

Ale trzeba powiedzieć,że nie mają pomysłów do shoujo. Albo bierze się pewniak,przypadku dużej ilości tomów,albo mniej popularny,ale z mniejszą ilością tomów.Jeżeli rzeczywiście,będą wydawać "Kaichou wa Maid Sama!" to nie wyjdzie im na dobre,skoro większość się nie podoba ten tytuł[może przesadzam większość].I tu jest problem.
Pożyjemy zobaczymy.
Yukisa

Postprzez Leezachuck » 31 maja 2013 23:14

Mało jest oryginalniejszych shoujo, więc dużego wyboru nie ma. A "Kaichou" ma dość dużą popularność, czyli nie tylko tych, co nie lubią przybywa, ale sympatyków też. Mimo wszystko, mam nadzieję, że im się uda, bo nie chcę, żeby JPF się zniechęciło.
Obrazek
Leezachuck

Postprzez Yukisa » 31 maja 2013 23:28

Masz rację jest mało oryginalniejszych shoujo,a inne tylko bazują na schematach,ale jestem taką osobą,że mnie to nie obchodzi.Lubię czytać takie typu mangi.Zobaczymy jak sobie poradzi ta manga.
Yukisa

Poprzednia strona

Powrót do JPF