Nowa manga shoujo?

Pierwsze polskie wydawnictwo mangowe, które ma na koncie takie klasyki jak: "Dragon Ball", "Czarodziejka z Księżyca"czy "Ghost in the Shell".

Nowa manga shoujo?

Postprzez Leezachuck » 26 maja 2013 14:23

JPF około godziny temu ogłosiło nową mangę shoujo bez ujawniania tytułu. Osobiście liczę na Ookami Shoujo to Kuro Ouji. Macie jakieś życzenia lub pomysły co do tajemniczej mangi?
Obrazek
Leezachuck

Re: Nowa manga shoujo?

Postprzez Iris » 26 maja 2013 16:19

Wydawnictwo na mangaforum napisało, że nowe shoujo będzie miało 18 tomów, więc jestem pewna, że to "Kaichou wa Maid-sama!". Jeśli moje przypuszczenia okażą się słuszne, to na sto procent nie wydam pieniędzy na tę serię. Wolałabym krótszą szojkę/joseia. Marzy mi się "Conductor", ale pewnie nie doczekam się polskiego wydania. Chociaż... Liczę na Taigę. ;-)
Iris

Postprzez Leezachuck » 26 maja 2013 16:24

Uh, serio? To lipa. Liczyłam na coś lepszego. Totalnie nie trawię Kaichou wa Maid-sama, ale co poradzisz : /
Obrazek
Leezachuck

Postprzez Iris » 26 maja 2013 16:40

Też jestem trochę zawiedziona, głównie przez to, że wydanie Ludwiga zostało przełożone. "Kaichou..." uzyskało najwięcej głosów w ankiecie, więc mam nadzieję, że nie skończy tak jak "Special A" i będzie miało dobrą sprzedaż, by wydawnictwo wykupiło licencje na mangi, które mnie interesują.
Iris

Postprzez Leezachuck » 26 maja 2013 17:04

Ja osobiście będę unikać tego jak ognia. Szkoda, że JPF już sobie zapchało shoujecową dziurę na kolejne 3 lata.
Obrazek
Leezachuck

Postprzez Sayuki78 » 26 maja 2013 17:12

Kaichou nie tknę nawet długim kijem :P Poczekam na inne zapowiedzi od nich.
Sayuki78

Postprzez Haru92 » 26 maja 2013 18:39

Też mi się wydaję, że ta nowa manga to "Kaichou..." Niestety... :< No ale przynajmniej zaoszczędzę pieniądze :>
Haru92

Postprzez Laura » 26 maja 2013 21:24

Chyba byli pijani, gdy wybierali tę serię xD
A tak na serio, to nie wiem, co im się stało... Myślę, że niewiele osób skusi się na ten tytuł, a jeśli nawet, to szybko go porzucą, więc może wydawanie zostanie w pewnym momencie zawieszone :)
No i zawsze możemy liczyć na to, że to jednak nie ta pozycja.
Gdy ktoś stwierdzi, że Shaman King jest mangą bez polotu...
Obrazek
Kronika Szamańska!
Kanał NicoNico nadał maraton z Szamanem. Ostatnio nie ukazał się chapter SK Flowers. Coś się dzieje.
Więcej na: patch-cafe.net
Laura

Postprzez Leezachuck » 26 maja 2013 22:02

Dokładnie. Ja po cichutku w myślach powtarzam "To jednak nie to, to jednak nie to". Nie ma co żałobę ogłaszać, póki nie mamy oficjalnych informacji.
Obrazek
Leezachuck

Postprzez Haru92 » 26 maja 2013 22:40

Wydaje mi się, że mimo wszystko ten tytuł jest bardzo popularny u nas(więc znaleźli by się kupcy). Gdy czytam fora czy facebooki wydawnictw i nie tylko, to o "Kaichou..." dużo osób marudzi... "Skip Beat", "Kaichou...", "Nana"... to chyba najczęstsze propozycje do wydania (z mang shoujo oczywiście).
Haru92

Następna strona

Powrót do JPF