Edycja Strażniczki

To miejsce, na wszelkie Wasze uwagi. Zarówno na temat jakości wydawanych przez nas mang (druk, oprawa, korekta, tłumaczenie), jak i samego forum.

Edycja Strażniczki

Postprzez Temarika » 12 cze 2013 14:11

Witam, na wstępie powiem, że wiele od was oczekiwałam, szczególnie, że mamy już dość rozwinięty rynek mangowy i jest na czym się wzorować. Niestety przeceniłam wasze możliwości i dlatego zmusiłam się do założenia konta i próby uratowania nadchodzących tytułów. A przechodząc do sedna. Czy nie odniosłyście wrażenia, że manga jest jednolita, pusta? I nie, nie mówię tu o fabule, tylko o tym, że wasz edytor poszedł sobie na rękę i całą mangę rąbnął jedną czcionką! Jeju jak tak można, przypisy, rozmowy, dźwięki w tle, dobrze, że chociaż czasami jej rozmiar się zmienia... Ja na prawdę, bym zrozumiała, jakbyście nie mieli gdzie zajrzeć, zobaczyć, ale jest tyle wydanych przecież tytułów dostępnych na rynku, a nawet jak to za ciężko to net pęka w szwach i mają zdecydowanie lepszą edycję od was. Proszę was weźcie to pod uwagę, bo inaczej nie da się czytać nawet jeśli byłaby to najlepsza historia.
Temarika

Powrót do Uwagi