Walkin' Butterfly - moja opinia.

Popularna seria o początkującej modelce. Została zaadaptowana na serial telewizyjny.
data wydania: sierpień 2013

Walkin' Butterfly - moja opinia.

Postprzez Leezachuck » 27 wrz 2013 22:51

Dziś zawitał do mnie kurier i dostałam w łapki nowiutki pachnący tomik w pastelowym kolorze.
Mimo, iż Petshopowi niewiele poza zbyt dużej ilości tuszu miałam do zarzucenia to różnica jakości wydania od razu rzuca się w oczy. Nie mam Strażniczki, ale wierzę, że ulepszacie się z tomu na tom.
Przyczepię się tylko do jednej rzeczy, o którą nikt nie dba i nikt nie patrzy- ograniczenie wiekowe. Niby sam wiek minimalny mi nie przeszkadza, ale porównanie np. Pandora Hearts, gdzie w sumie nic nieodpowiedniego się nie dzieje, a jest 15+, a Walkin' Butterfly, gdzie główna bohaterka pali, pije, wciąga i rozbiera się do naga, robi różnicę.
Nie mogę się doczekać się tomu drugiego i dalszych zmagań Michiko z modelingiem i planami utarcia nosa wrednemu projektantowi ^^
"mamy nadzieję, że będzie to jeden z Waszych ulubionych tytułów na mangowych półkach:)."- napisało wydawnictwo na Facebookowym profilu. Powiem, że jest to bardzo możliwe dla obu wydawanych obecnie przez Taigę mang. Oby tak dalej!

Ps. Przydatne to obi ^^
Obrazek
Leezachuck

Re: Walkin' Butterfly - moja opinia.

Postprzez TAIGA » 30 wrz 2013 06:55

Bardzo dziękujemy, czekamy na więcej opinii:).
TAIGA
Site Admin

Powrót do "Walkin' Butterfly"