Walkin' Butterfly tom 1

Popularna seria o początkującej modelce. Została zaadaptowana na serial telewizyjny.
data wydania: sierpień 2013

Walkin' Butterfly tom 1

Postprzez zandam » 27 wrz 2013 12:00

Dzisiaj dotarła do mnie prenumerata i muszę powiedzieć, że nawet, gdybyście wcześniej nie informowali o zmianie drukarni, to od razu bym to zauważyła. :D
Papier jest gruby i zdecydowanie lepszy, niż ten stosowany przez Studio JG (nie faluje i nie "prześwituje") lub ten stosowany przez Was poprzednio. Druk wygląda świetnie i na szczęście nie ma już takich odprysków, czy innych drukarskich skaz, które pojawiły się w Petsach i Strażniczce. W skrócie mówiąc, wasze wydania od tego momentu (bo mam nadzieję, że w przyszłości utrzymacie ten sam poziom) przypominają, pod względem jakości, wydania JPFu lub większe wydania Waneko. Na dodatek Motyl prezentuje się lepiej, niż ostatnie wydania Studia JG. ;)
Kolorowe strony są śliczne, a wasza reklama na końcu wyglądała bardzo przyjemnie. Ciekawie rozwiązaliście też problem białych stron, z którym ponoć nie mogło sobie poradzić Kotori. :)
Z tomu na tom, wydania wyglądają coraz lepiej (pod względem jakości wydania i edycji), czego Wam gratuluję i dziękuję za staranność z jaką podchodzicie do tej kwestii. :D
Jeśli chodzi o samą mangę, to pierwszy tom czytało mi się przyjemnie i chociaż do Petsów Motylowi trochę brakuje, to z chęcią kupię następne tomy i zobaczę, jak się potoczą losy bohaterki. ;)
Obrazek
zandam

Re: Walkin' Butterfly tom 1

Postprzez TAIGA » 30 wrz 2013 06:53

Bardzo dziękujemy, takie opinie są dla nas motywacją do dalszego rozwoju:).
TAIGA
Site Admin

Postprzez Ajsza » 04 paź 2013 21:32

Mi się też podobało, chociaż usterki znalazłam. Całą moją opinię można przeczytać tutaj: http://nyuu-manga.blogspot.com/2013/10/ ... tom-1.html ;)
Ajsza

Postprzez TAIGA » 07 paź 2013 08:14

Dziękujemy za opinię i docenienie naszej pracy. W kolejnych tomach manga robi się jeszcze ciekawsza, zachęcamy do dalszej lektury:)
TAIGA
Site Admin

Postprzez Meliona » 26 paź 2013 17:48

Dzisiaj przeczytałam swój tomik :) Pisząc krótko: naprawdę mi się podobało. Świetny tom. Mam nadzieję, że kolejne też takie będą. Co do wydania nie mam większych zastrzeżeń, było dobre.
Meliona

Postprzez Shante » 20 lis 2013 19:01

Nigdzie jeszcze nie pisałam o Motylu, a od dawna mam już w swoich zasobach. Jako, że coraz bliżej do premiery drugiego tomu, powtórzyłam sobie lekturę i znowu bardzo mi się podobało. Nie ma się do czego przyczepić (nie żebym szukała powodów xD) więc napiszę jedynie, że mam nadzieję iż dalsze tomy będą równie lub bardziej ciekawe. :D
Shante

Powrót do "Walkin' Butterfly"