Logo

Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Re: Logo

Postprzez ShizukaFujishima » 22 kwi 2013 04:23

romanova napisał(a):
Nazwa wydawnictwa związana jest z japońską wymową angielskiego słowa „tiger”. W logo znajdować się miał zadziorny tygrysek w mangowym stylu. Jego podobieństwo do maskotki z serii „Toradora” jest przypadkowe i niezamierzone. Co bardziej spostrzegawczy zauważą, że te dwa tygrysy znacznie się od siebie różnią. Nasz nie ma aż tak ognistego temperamentu:).

Według mnie są bardzo podobne, głównie jeśli chodzi o styl rysowania ;) Ale spoko, nie jestem Steve Jobs, żeby w każdym jabłku swoje logo widzieć. Chodzi mi raczej o to, że skoro u całkiem sporej części odbiorców wywołuje od razu takie skojarzenie, to może przylgnąć do was już na starcie jakaś niezbyt przyjemna łatka. A wiecie, polski fandom nie wybacza :twisted:

Odkryłam fakt, że powstało nowe wydawnictwo jakąś godzinę temu i zaczęłam szukać informacji o was, temat loga wciąż się powtarza. Widziałam tygryska z Toradory i waszego również i podobieństwo jest jak dla mnie oczywiste. Nie czepiam się, bo też i nie ma o co :). Ale właśnie chodzi o to, że ludzie będą was potem z tym oto tygryskiem kojarzyli i to nie jest nic dobrego, przynajmniej na starcie, kiedy nikt Was jeszcze nie zna.
ShizukaFujishima

Poprzednia strona

Powrót do Zapytaj nas