Hōzuki no Reitetsu

Przeczytaliście ciekawą mangę i chcielibyście, aby pojawiła się na polskim rynku? Znacie dużo osób, które zainteresowałby dany tytuł? Podzielcie się tym z nami, a nuż się uda:)

Użytkowniku, kupowałbyś mangę Hōzuki no Reitetsu, gdyby została wydana w Polsce?

Tak
4
80%
Nie
0
Brak głosów
Może
1
20%

Liczba głosów : 5

Hōzuki no Reitetsu

Postprzez Lestat Zatracony » 15 lut 2014 14:18

h0.gif
h0.gif (28.57 KiB) Przeglądane 4406 razy

Tytuł: Hōzuki no Reitetsu
Autor: Eguchi Natsumi
Ilość tomów: 14+
Wydawca: Kodansha
Gatunek: Czarna komedia, naprzyrodzone moce, okruchy życia, seinen,
Rok: 2011
Opis: Czarna komedia o super-sadystycznym zastępcy samego Władcy Piekieł Enmy Daiou - Hoozuki'm, który stara się rozwiązywać problemy, często pojawiające się w piekle. Czyli możemy zobaczyć jak wygląda "zwykły" dzień piekielnego pracownika biurowego. :twisted:

Manga całkowicie przypadła mi do gustu. Uwielbiam japońską mitologię, ale nie trzeba być w tym temacie znawcą, żeby zrozumieć mangę bo zostaje nam zawsze wszystko wyjaśnione. Kreska jest charakterystyczna, ale według mnie - piękna. A za co kocham tę mangę? Za postać Hoozukiego (drania i sadysty, najmroczniejszego z mrocznych charakterów - w końcu jest demonem) :twisted:

z1.jpg
z1.jpg (79.33 KiB) Przeglądane 4404 razy

z2.jpg
z2.jpg (33.4 KiB) Przeglądane 4244 razy
Ostatnio edytowano 10 maja 2014 17:20 przez Lestat Zatracony, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Lestat Zatracony

Re: Hōzuki no Reitetsu

Postprzez Sally Czarownica » 27 kwi 2014 16:54

Jestem jak najbardziej ZA! Wspaniała komedia! Dawno się tak nie uśmiałam :) wszystko mi się podoba. Kreska, humor, bohaterowie. Kupiłabym bez względu na ilość tomów :D
Anime jest bogiem, manga nałogiem.
Sally Czarownica

Re: Hōzuki no Reitetsu

Postprzez Klapi » 31 gru 2016 21:28

Oj tak tak jak piszesz :)
Klapi

Powrót do Wasze propozycje