Aku no Hana

Przeczytaliście ciekawą mangę i chcielibyście, aby pojawiła się na polskim rynku? Znacie dużo osób, które zainteresowałby dany tytuł? Podzielcie się tym z nami, a nuż się uda:)

Aku no Hana

Postprzez l33 » 15 gru 2013 18:36

Obrazek
Tomów: 9+
Rozdziałów: Jak na razie 52
Gatunek: Dramat, Psychologiczny, Szkolne i coś tam z romansu
Autor: OSHIMI Shuzo
Wydawnictwo: Kodansha

Historia obraca się wokół Takao Kasugi, lubiącego książki chłopca. Uwielbia on wiersze Charlesa Baudelaire. Pewnego dnia, uczeń po szkole znajduje w klasie strój gimnastyczny Nanako Saeki, dziewczyny, w której jest zakochany. Przez sytuację, w jakiej się znalazł, jest zmuszony go ukraść. Jednak dowiaduje się, że został przyłapany na gorącym uczynku przez Sawę Nakamurę, dziewczynę, której się brzydzi. Nakamura szantażem zmusza Kasugę do "umowy", grożąc, że wyjawi jego sekret.
Jeju, ta manga jest niesamowita.Pierwszy tom co prawda nie jest zachęcający (dziwne zachowania i denerwujący bohaterowie), ale i tak coś mnie wciągnęło, że w trzy dni przeczytałam te 52 rozdziały. Co prawda od 7 tomu do teraz akcja nieco zwolniła, ale i tak jest wciągająca ;3 Ma ładną kreskę,a jak już się porządnie w to wkręci, to niemal każde
zachowanie wydaje się naprawdę racjonalne. No, tak czy inaczej, manga bardzo dobra i warta wydania. A i jeszcze co do bohaterów, to w trakcie historii również już tak nie denerwują, no a przynajmniej mnie nie.
Mru :3
Obrazek
l33

Powrót do Wasze propozycje