O fabule "Strażniczki Orelianu"

Manga autorstwa Rin Kouduki. Data wydania: maj 2013

O fabule "Strażniczki Orelianu"

Postprzez TAIGA » 15 kwi 2013 13:43

Obrazek

Książę Orelianu ma opinię niepoprawnego kobieciarza. Airę zaś od dziecka szkolono do obrony królestwa. Zdyscyplinowana, poświęcająca cały swój czas na treningi i pomoc niezamożnym rodzicom dziewczyna nie miała nigdy do czynienia z płcią przeciwną. Dzięki swym zasługom zostaje wybrana na osobistego ochroniarza księcia. Śmiałe zaloty Rudy'ego nie robią na niej wrażenia, wręcz przeciwnie – tylko ją odstręczają. Kiedy jednak dostrzega dobroć księcia dla ubogich poddanych, a najbliżsi następcy tronu zaczynają knuć przeciw niemu spisek, Aira nie jest już tak pewna swych uczuć...

„Strażniczka Orelianu” to nie kolejna wersja „Zmierzchu”, gdzie królewicz na białym koniu ratuje z każdej opresji naiwną wybrankę. Rin Kouduki bawi się utartymi schematami. W tej jednotomowej mandze shojo tradycyjne role zostają odwrócone. To kobieta walczy i broni księcia, a czasem nawet... uderzy go w twarz!
TAIGA
Site Admin

Re: O fabule "Strażniczki Orelianu"

Postprzez zandam » 15 kwi 2013 17:00

Mogłabym poprosić o jakieś parametry wydania oraz dokładniejszą datę wydania? :)
Obrazek
zandam

Postprzez Telajel » 15 kwi 2013 17:01

Brzmi ciekawie, nie powiem. A, że jednotomówka to aż żal nie brać. Mam nadzieję, że uda wam się utrzymać na rynku i nie zapomnicie o jednotomówkach. Jak na razie mam już dwa tytuły od was na liście ,,musisz kupić". Jeśli tylko będzie przyzwoite tłumaczenie i wydanie, to naprawdę zaplusujecie.
Telajel

Postprzez moojej » 15 kwi 2013 18:41

Jako maniaczka shoujo, kocham was już za to, że pierwszym tytułem jest ta manga :D Nie znam i nawet nie będę szukac jak to głębiej wygląda tylko pozachwycam się już z tomikiem w ręku ;) Dzięki!
moojej

Postprzez TAIGA » 16 kwi 2013 12:17

Dziękujemy za pozytywne komentarze. Przewidywana data publikacji to koniec maja.
TAIGA
Site Admin

Postprzez Akiho » 17 kwi 2013 10:48

okładka prześliczna! i fabuła też wydaje się niezła pozostaje czekać na maj :)
Akiho

Postprzez Demotari » 17 kwi 2013 19:13

Z chęcią zasięgnę po taka mangę :3
A jako że tylko 1 tomik to nie będę tak skamlać że zabijam swój portfel xD
Nie mogę się doczekać, a można wiedzieć kiedy pojawią się jakieś dokładniejsze informacje co do wydania np. wymiary czy cena itp xd?
Demotari

Postprzez daniel122 » 17 kwi 2013 19:35

Jeden tomik to tak z ciekawości kupię :D
daniel122

Postprzez TAIGA » 18 kwi 2013 07:15

Demotari napisał(a):Nie mogę się doczekać, a można wiedzieć kiedy pojawią się jakieś dokładniejsze informacje co do wydania np. wymiary czy cena itp xd?

Wszystkie szczegółowe informacje przedstawimy wraz z projektem polskiej okładki już w przyszłym tygodniu. Cierpliwości :)
TAIGA
Site Admin

Postprzez Laura » 05 maja 2013 21:42

Mam nadzieję, że mangę można będzie kupić na yattcie :) Chociaż do komikslandii nie mam daleko. Plusem tego tytułu jest to, że jest jednotomowy, więc można zaryzykować i wesprzeć nowe wydawnictwo :) Chociaż zapowiada się dosyć ciekawie, więc zapewne nie będziemy żałowali zakupu.
Gdy ktoś stwierdzi, że Shaman King jest mangą bez polotu...
Obrazek
Kronika Szamańska!
Kanał NicoNico nadał maraton z Szamanem. Ostatnio nie ukazał się chapter SK Flowers. Coś się dzieje.
Więcej na: patch-cafe.net
Laura

Następna strona

Powrót do "Strażniczka Orelianu"