Walkin' Butterfly tom 2

Popularna seria o początkującej modelce. Została zaadaptowana na serial telewizyjny.
data wydania: sierpień 2013

Walkin' Butterfly tom 2

Postprzez zandam » 17 sty 2014 12:31

Dzisiaj otrzymałam prenumeratę i muszę przyznać, że jeśli chodzi o jakość druku, to niczym on nie ustępuje od JPFu, czy Yumegari, które mają teraz najlepiej wydane mangi. Papier jest gruby, nie prześwituje, ani nie faluje. Druk jest natężony i wyraźny (z czym ostatnio miały problem między innymi Kotori, czy Waneko), kolorowa strona jest bardzo ładna. Mam tylko nadzieję, że kolejny tom Petsów też zostanie w ten sposób wydany, bo poprzedni tom niestety spływał w szarościach. ;)
Tłumacz się zmienił, więc i tłumaczenie uległo nieco poprawie. Już wcześniej było dobre, ale teraz czytało mi się tom płynniej, niż poprzednim razem.
Widać także kolejną poprawę w typesettingu. :)
Tak więc, jestem bardzo zadowolona z jakości wydania i dziękuję wydawnictwu za to, że bierze pod uwagę opinie czytelników, ciągle polepszając jakość wydania. :)

Jeśli chodzi o samą mangę, to bohaterka dalej jest irytująco chwiejna, więc mam nadzieję, że w następnym tomie w końcu dojrzeje. Jednak muszę przyznać, że zaczęła się w końcu brać w karby, więc z chęcią przeczytam sobie następne tomy i zobaczę, jakie postępy robi w "treningu". :)
Obrazek
zandam

Powrót do "Walkin' Butterfly"