Goulart Knights

Przeczytaliście ciekawą mangę i chcielibyście, aby pojawiła się na polskim rynku? Znacie dużo osób, które zainteresowałby dany tytuł? Podzielcie się tym z nami, a nuż się uda:)

Czy kupisz?

Tak.
1
100%
Czemu by nie?
0
Brak głosów
Nie te klimaty.
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

Goulart Knights

Postprzez kama190 » 15 sty 2015 22:26

Obrazek
Opis:
Wybaczcie że taki ogólnikowy ale ja to z tłumacza poprawiam >.<
Monsalvat pogrążone jest w wojnie z piekielnymi istotami zsyłanymi przez Władcę. Goulart Knights – oddział młodych rycerzy władających Świętą Bronią, uczęszczających do szkoły "Goulart Knight" stworzonej przez Chirona by uczyć korzystania z "kielicha" do walki z Władcą, placówka gdzie istnieje zasada "kto silniejszy".
Czy w tym pełnym okrucieństwa i potworności świecie znajdzie się miejsce na przyjaźń i zaufanie?
Historia opiera się na histori 4 chłopaków Ubitera, Regulusa, Nila, Hokuta .

Tomy: 3 (zakończona)
Wydawca:Ichijinsha
Author(s)
MIYAJIMA Takumi
Artist(s)
Sion
Anime: Ova
Tematyka:Akcja, Militaria, Walki, Super Moce, Komedia

Manga trochę nie znana, jednak według mnie warta polecenia! Z pewnością fani seri by się ucieszyli mając polskie wydanie na półkach. Kupiłam tomy z Japoni i seria strasznie mnie wciągnęła, a koniec był wzruszający wręcz się popłakałam. Kreska też bardzo miła dla oka wiem że opis pewnie nie wciąga ale fabuła jest super :) i w pewnych momentach wręcz jesteś ciekawy co dalej? Dla jasności nie jest to żadne yaoi ani shounen-ai(nie wiem czy tak sie pisze)! Każdy z moich znajomych stwierdził nawet po oglądnięcia OVA że jak by tomiki były po polsku to by kupili. Tak więc myśle że seria warta wydania. Byłabym prze szczęśliwa widząc tomiki Goulart Knigth na swojej półce. :) Czasem to jak sobie to znów czytam to aż szkoda że tylko 3 tomy.
Przykładowe strony( to z czyjegoś bloga nie po polsku) http://circle-alacarte.exteen.com/20100 ... hts-ep-1-1
kama190

Re: Goulart Knights

Postprzez Alin » 30 gru 2016 13:16

Uwielbiam to oglądać <3
Alin

Re: Goulart Knights

Postprzez Klapi » 31 gru 2016 21:22

Wciągająca książka ahhh.
Klapi

Powrót do Wasze propozycje